+420 972 233 249 nemovitosti@cd.cz

Nemovitosti Českých drah, a.s.

ČESKÉ DRÁHY, a.s., jsou vlastníkem rozsáhlého portfolia nemovitostí na území všech krajů České republiky. Nabízíme široký výběr nemovitostí k pronájmu, zajišťujeme prohlídky vybraných objektů, poskytujeme komplexní bezplatné poradenství. Samozřejmostí je pro nás osobní přístup ke klientům i kvalitní profesionální zázemí při realizaci smluv. Naši makléři Vám budou nápomocni při výběru vhodné nemovitosti, zajistíme bezplatnou právní pomoc při uzavírání smluv. Kvalitní služby směřované ke spokojenosti zákazníků, komplexnost, šíře služeb, vysoká profesionalita, ochota a rychlost služeb nás řadí mezi nejvýznamnější společnosti na českém trhu.

Realitní makléři

foto
Klára Čevelová
realitní makléř
foto
Ilona Marášková
realitní makléř
foto
Mirija Francouz
realitní makléř
foto
Miroslav Herinek
realitní makléř
foto
Jana Rentsch
realitní makléř
foto
Lenka Borská
realitní makléř

720 967 052

foto
Iva Kubíčková
realitní makléř
foto
Michaela Pavlátová
realitní makléř
foto
Zuzana Bílková
realitní makléř
foto
Jarmila Návarová
realitní makléř

ČESKÉ DRÁHY, a.s.

ČESKÉ DRÁHY, a.s., nabízejí k prodeji i k pronájmu nemovitosti, které se nacházejí ve vlastnictví ČD, a.s. Významnou součásti nabídky je také pronájem bytů ve výpravních budovách železničních stanic i v bytových domech, příp. rodinných domech.Reality ČD se nacházejí na území všech krajů České republiky. Nabízíme široký výběr realit vhodných k pronájmu i prodeji (bytové domy, komerční i administrativní nemovitosti, skladové prostory, kancelářské prostory, pozemky aj.). Bez spolupráce s realitními kancelářemi zajišťujeme prohlídky vybraných objektů - nemovitostí ČD a poskytujeme komplexní bezplatné poradenství.

 

Samozřejmostí je pro nás osobní přístup ke klientům i kvalitní profesionální zázemí při realizaci kupních nebo nájemních smluv a to bez účasti realitních kanceláří.Naši realitní makléři Vám budou nápomocni při výběru vhodné nemovitosti (bytové prostory, nebytové prostory, pozemky), zajistíme bezplatnou právní pomoc při uzavírání smluv. Kvalitní služby směřované ke spokojenosti zákazníků, komplexnost, šíře a rychlost služeb, vysoká profesionalita a ochota řadí České dráhy mezi nejvýznamnější společnosti na českém realitním trhu. 

Načítám, chvilku strpení...