Nemovitosti Českých drah, a. s. k pronájmu a prodeji

Vyhledávání
LOKALITA
PRONÁJEM
CENA
PLOCHA V M2
Poznámka:
  • Ve výběru lokality se objevují pouze ty oblasti, ve kterých existuje alespoň jedna nemovitost.

Kontakty

Foto makléře Pavel Kroupa, realitní makléř
Oblast: Karlovarský kraj, Ústecký kraj
Adresa: K Můstku 1451/2, Ústí nad Labem
Telefon: 724 681 400
E-mail: Kroupa@rsm.cd.cz
Foto makléře Martin Lehký, realitní makléř
Oblast: Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj
Adresa: Riegrovo náměstí 1660, Hradec Králové
Telefon: 972 341 376, 972 341 185 (fax)
E-mail: Lehky@rsm.cd.cz
Foto makléře Mirija Francouz, realitní makléř
Oblast: Jihočeský kraj, Plzeňský
Adresa: Purkyňova 22, Plzeň
Telefon: 972522164
E-mail: Francouz@rsm.cd.cz
Foto makléře Petr Martínek, realitní makléř
Oblast: Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj
Adresa: Jeremenkova 231/9, Olomouc 2
Telefon: 602 526 423, 972 741 863
E-mail: martinek@rsm.cd.cz
Foto makléře Miroslav Herinek, realitní makléř
Oblast: Moravskoslezský kraj
Adresa: Jeremenkova 231/9, Olomouc
Telefon: 725 716 630, 972 741 892
E-mail: herinek@rsm.cd.cz
Foto makléře Barbora Strycharská, realitní makléř
Oblast: Karlovarský kraj
Adresa: Západní 2A, Karlovy Vary
Telefon: 724 269 425, 972 442 516
E-mail: strycharska@rsm.cd.cz
Foto makléře Petr Klabík, realitní makléř
Oblast: Ústecký kraj
Adresa: K Můstku 1451/2, Ústí nad Labem
Telefon: 724 496 777, 972 424 645
E-mail: Klabik@rsm.cd.cz
Foto makléře Jana Prošková, realitní makléř
Oblast: Hlavní město Praha, Středočeský kraj
Adresa: RSM Praha - Ukrajinská 304, Praha 10 - Vršovice
Telefon: 602776315, 972226549
E-mail: proskova@rsm.cd.cz
Foto makléře Stanislav Krtek, realitní makléř
Oblast: Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj
Adresa: Riegrovo náměstí, Hradec Králové
Telefon: 702 042 524, 972 341 250
E-mail: krteks@rsm.cd.cz
Foto makléře Pavel Nykodým, realitní makléř
Oblast: Ústecký kraj
Adresa: K Můstku 1451/2, Ústí nad Labem
Telefon: 724 805 794, 972 424 644
E-mail: Nykodym@rsm.cd.cz
Foto makléře Jana Kolkopová, realitní makléř
Oblast: kraj Vysočina, Jihomoravský kraj
Adresa: Kounicova, Brno
Telefon: 724863061,
E-mail: kolkopova@rsm.cd.cz