+420 972 233 249 nemovitosti@cd.cz

Nemovitosti Českých drah, a.s.

ČESKÉ DRÁHY, a.s., jsou vlastníkem rozsáhlého portfolia nemovitostí na území všech krajů České republiky. Nabízíme široký výběr nemovitostí k pronájmu, zajišťujeme prohlídky vybraných objektů, poskytujeme komplexní bezplatné poradenství. Samozřejmostí je pro nás osobní přístup ke klientům i kvalitní profesionální zázemí při realizaci smluv. Naši makléři Vám budou nápomocni při výběru vhodné nemovitosti, zajistíme bezplatnou právní pomoc při uzavírání smluv. Kvalitní služby směřované ke spokojenosti zákazníků, komplexnost, šíře služeb, vysoká profesionalita, ochota a rychlost služeb nás řadí mezi nejvýznamnější společnosti na českém trhu.

Realitní makléři

foto
Jana Houdková
manažer prodeje
foto
Libor Tománek
manažer prodeje

724 769 587

foto
Tomáš Neklapil
manažer prodeje
foto
Miroslav Krutina
manažer prodeje

725 186 857

foto
Pavel Kroupa
manažer prodeje

724 681 400

foto
Pecinová Jana
manažer prodeje
foto
Tomáš Verner
manažer prodeje

602 234 120

foto
Klára Sobková
manažer prodeje

724 644 204

ČESKÉ DRÁHY, a.s.

ČESKÉ DRÁHY, a.s., nabízejí k prodeji i k pronájmu nemovitosti, které se nacházejí ve vlastnictví ČD, a.s. Významnou součásti nabídky je také pronájem bytů ve výpravních budovách železničních stanic i v bytových domech, příp. rodinných domech.Reality ČD se nacházejí na území všech krajů České republiky. Nabízíme široký výběr realit vhodných k pronájmu i prodeji (bytové domy, komerční i administrativní nemovitosti, skladové prostory, kancelářské prostory, pozemky aj.). Bez spolupráce s realitními kancelářemi zajišťujeme prohlídky vybraných objektů - nemovitostí ČD a poskytujeme komplexní bezplatné poradenství.

 

Samozřejmostí je pro nás osobní přístup ke klientům i kvalitní profesionální zázemí při realizaci kupních nebo nájemních smluv a to bez účasti realitních kanceláří.Naši realitní makléři Vám budou nápomocni při výběru vhodné nemovitosti (bytové prostory, nebytové prostory, pozemky), zajistíme bezplatnou právní pomoc při uzavírání smluv. Kvalitní služby směřované ke spokojenosti zákazníků, komplexnost, šíře a rychlost služeb, vysoká profesionalita a ochota řadí České dráhy mezi nejvýznamnější společnosti na českém realitním trhu. 

Načítám, chvilku strpení...